Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

AKTUALITY

ZBER OBNOSENÉHO ŠATSTVA

Vytlačiť
 

Zapojte sa do zberu obnoseného a nepotrebného šatstva, ktorý sa bude konať aj v obci Vernár.

Veci je potrebné zabaliť do igelitového vreca alebo iného vhodného obalu, tak aby nedošlo k znehodnoteniu pri prevoze.

Zbiera sa: dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky, uteráky, záclony, závesy, prestieradlá, metrový textil, deky, tkané koberce, periny, hlavnice.

Nezáleží na tom, či je to posledná móda alebo už majú veci možno i desiatky rokov. Veci môžu byť aj mierne znečistené, nie však úplne špinavé. Nepotrebným, obnoseným šatstvom a textíliami môžete pomôcť ľuďom, ktorí ho môžu potrebovať a v neposlednom rade takouto likvidáciou šetríte aj životné prostredie.

V prípade záujmu, zbalené šatstvo prosíme doniesť do zasadačky Obecného úradu vo Vernári, počas úradných hodín do piatka 16. mája 2014.

 

 


 
 
Položky 190-192 z 225

Pešo v raji - 31.5.2014 (sobota)

Vytlačiť
 

Pozývame všetkých priaznivcov prírody a turistiky na prechod Slovenským rajom, ktorý organizujú Klub slovenských turistov Dobšiná v spolupráci s OOCR Slovenský raj.

Viac informácií v priložených plagátoch.


 
 
Položky 190-192 z 225

Otvorenie letnej turistickej sezóny - Slovenský raj

Vytlačiť
 

Obec Hrabušice, Slovenská agentúra pre cestovný ruch, Správa Národného parku Slovenský raj Vás pozývajú na otvorenie letnej turistickej sezóny dňa 03. mája 2014 (sobota) so začiatkom o 9:00 hod. na Podlesku.


 
 
Položky 190-192 z 225

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

Lyžiarske stredisko
Vernár - Studničky

HOTEL STUDNIČKY***
Tešíme sa na Vás!
No signal, no stress :)

webygroup
ÚvodÚvodná stránka