Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Poďakovanie

vernar


 

Aktuálne udalosti

Poďakovanie Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania, milí Vernárci /Vernárčania/, 

     v prvom rade by som sa Vám chcel poďakovať za prejavenú dôveru a podporu v komunálnych voľbách.  

Teší ma, že účasť na voľbách bola v našej obci viac ako 75%, čo výrazne prekračuje celoslovenský priemer. Na starostu ste si vyberali z 3 kandidátov, a na poslancov z 18 kandidátov. Hlasovanie a celé voľby boli pod dozorom nielen volebnej komisie, ale aj nezávislého pozorovateľa. Chcem poďakovať, volebnej komisií a zapisovateľke za transparentne odvedenú prácu, ktorú potvrdil aj nezávislý pozorovateľ. Všetkým kandidátom ďakujem za to, že volebná kampaň neprekročila medzu zákonnosti.

Zvoleným poslancom chcem popriať veľa elánu a síl do práce v obecnom parlamente – zastupiteľstve.

Moje poďakovanie patrí hlavne tým, ktorí ma podporili a zverili mi do rúk zodpovednosť za smerovanie a rozvoj našej obce na ďalšie obdobie. Výsledky hlasovania, zodpovednosť za obec prijímam zo všetkou pokorou a vážnosťou, pretože za veľkou dôverou stoja aj veľké očakávania. Získal som 182 hlasov, čo je podpora takmer polovice zo zúčastnených voličov.

Tento silný mandát vnímam ako jasný signál na pokračovanie v začatej práci na ďalšie štyri roky, ktoré nesmieme premrhať.

Máme schválené aj rozpracované projekty, ktoré je potrebné realizovať, a tak prispieť k skvalitneniu života v našej obci.

Nasledujúce štyri roky budeme spoločne napĺňať to, čo sme si predsavzali a čo je v našej obci potrebné.

Viem, čo naša obec potrebuje, no chcem Vás poprosiť, aby ste si dobré myšlienky a nápady nenechávali iba na diskusiu pri pivku... Svojou občianskou zainteresovanosťou a angažovanosťou aj Vy môžete prispieť k realizácií toho, čo je v našej obci potrebné...

Viem, že sa už tak ako niekedy, nenosí ochota verejnosti zapájať sa na úkor svojho času a rodiny, do vecí verejných, no aj tak, vyzývam Vás všetkých, ktorým záleží na blahu našej obce, na spoluprácu... Zúčastňujte sa aktívne zasadnutí obecného zastupiteľstva, nenechajte si svoje nápady a rady na zlepšenie iba pre seba. Dajte o nich vedieť a nebojte sa ich predniesť...

     Verím, že sa nám aspoň tak ako doteraz podarí zrealizovať vytýčené úlohy a tak prispieť k skvalitneniu života v našej obci.

     Nech nám Boh dá všetkým pevného zdravia a dostatok fyzických aj duševných síl na túto prácu ...

... spoločne pokračujeme ďalej...

Ešte raz Vám všetkým úprimne ĎAKUJEM!

Ing. Vladimír Ondruš
starosta obce Vernár 


 
 

Vernárske folklórne slávnosti - 12. ročník, 15.6.2019, autor: V. Alexa, Š. Majerčák, Š. Németh

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 50

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

Lyžiarske stredisko
Vernár - Studničky

HOTEL STUDNIČKY***
Tešíme sa na Vás!
No signal, no stress :)

webygroup
ÚvodÚvodná stránka