Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Poďakovanie

veranar5.jpg


 

Aktuálne udalosti

Poďakovanie Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania, milí Vernárci /Vernárčania/, 

     v prvom rade by som sa Vám chcel poďakovať za prejavenú dôveru a podporu v komunálnych voľbách.  

Teší ma, že účasť na voľbách bola v našej obci viac ako 75%, čo výrazne prekračuje celoslovenský priemer. Na starostu ste si vyberali z 3 kandidátov, a na poslancov z 18 kandidátov. Hlasovanie a celé voľby boli pod dozorom nielen volebnej komisie, ale aj nezávislého pozorovateľa. Chcem poďakovať, volebnej komisií a zapisovateľke za transparentne odvedenú prácu, ktorú potvrdil aj nezávislý pozorovateľ. Všetkým kandidátom ďakujem za to, že volebná kampaň neprekročila medzu zákonnosti.

Zvoleným poslancom chcem popriať veľa elánu a síl do práce v obecnom parlamente – zastupiteľstve.

Moje poďakovanie patrí hlavne tým, ktorí ma podporili a zverili mi do rúk zodpovednosť za smerovanie a rozvoj našej obce na ďalšie obdobie. Výsledky hlasovania, zodpovednosť za obec prijímam zo všetkou pokorou a vážnosťou, pretože za veľkou dôverou stoja aj veľké očakávania. Získal som 182 hlasov, čo je podpora takmer polovice zo zúčastnených voličov.

Tento silný mandát vnímam ako jasný signál na pokračovanie v začatej práci na ďalšie štyri roky, ktoré nesmieme premrhať.

Máme schválené aj rozpracované projekty, ktoré je potrebné realizovať, a tak prispieť k skvalitneniu života v našej obci.

Nasledujúce štyri roky budeme spoločne napĺňať to, čo sme si predsavzali a čo je v našej obci potrebné.

Viem, čo naša obec potrebuje, no chcem Vás poprosiť, aby ste si dobré myšlienky a nápady nenechávali iba na diskusiu pri pivku... Svojou občianskou zainteresovanosťou a angažovanosťou aj Vy môžete prispieť k realizácií toho, čo je v našej obci potrebné...

Viem, že sa už tak ako niekedy, nenosí ochota verejnosti zapájať sa na úkor svojho času a rodiny, do vecí verejných, no aj tak, vyzývam Vás všetkých, ktorým záleží na blahu našej obce, na spoluprácu... Zúčastňujte sa aktívne zasadnutí obecného zastupiteľstva, nenechajte si svoje nápady a rady na zlepšenie iba pre seba. Dajte o nich vedieť a nebojte sa ich predniesť...

     Verím, že sa nám aspoň tak ako doteraz podarí zrealizovať vytýčené úlohy a tak prispieť k skvalitneniu života v našej obci.

     Nech nám Boh dá všetkým pevného zdravia a dostatok fyzických aj duševných síl na túto prácu ...

... spoločne pokračujeme ďalej...

Ešte raz Vám všetkým úprimne ĎAKUJEM!

Ing. Vladimír Ondruš
starosta obce Vernár 


 
 

Šušková, 30.9.2018

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 18

dnes je: 11.12.2018

meniny má: Hilda

Lyžiarske stredisko
Vernár - Studničky

HOTEL STUDNIČKY***
Tešíme sa na Vás!
No signal, no stress :)

webygroup
ÚvodÚvodná stránka