Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Ubytovanie

Ubytovacie zariadenia v obci Vernár

Penzión Suchá


Penzión Suchá

Penzión Suchá sa nachádza v príjemnom lesnom a tichom prostredí, na konci ulici Suchá. Penzión predstavuje zrekonštruované rekreačné zariadenie s kapacitou 80 lôžok. V penzióne je možnosť organizovať školy v prírode a lyžiarske zájazdy. 

 25074910_760330564164827_7659234914119096158_o.jpgHotel Studničky ***

Novopostavený Hotel Studničky*** s kapacitou 40 osôb sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Studničky Vernár. Hotel je obklopený prírodou. Vďaka svojej skvelej polohe je hotel ideálnym miestom na oddych pre páry aj rodiny s deťmi. 

 


Penzión Sabina
Penzión Sabina

Penzión Sabina je novozrekonštruovaná budova ležiaca na okraji obce Vernár na konci ulici Suchá. Penzión leží uprostred lesa, v tichom horskom prostredí.

 


Penzión U Šimona
Penzión U Šimona

Penzión  U Šimona sa nachádza v príjemnom horskom prostredí obce. Je situovaný v strede Vernára na ulici Hrbok a poskytuje pekný výhľad na celú obec a okolitú prírodu.


 


Chalupa LíviaChalupa Lívia

Chalupa Lívia sa nachádza na okraji rázovitej horskej obce Vernár, na konci ulice Na Kapustnice. Chalupa má atraktívnu polohu v blízkosti lyžiarského stredistka Studničky (400 metrov). Okrajom pozemku preteká horský potok.
 

 


Chalupa Sofia
Chalupa Sofia

Chalupa Sofia sa nachádza na úpätí Národnej prírodnej rezervácie Vernárska tiesňava, na pravej strane pri vstupe do Vernára od Popradu. Chalupa poskytuje ubytovanie v príjemnom horskom prostredí.

 

 


Chalupa Yvona
Chalupa Yvona


Chalupa Yvona sa nachádza na okraji rázovitej obce Vernár, v častí Píla. Nachádza sa v príjemnom horskom prostredí.


 


Privát pod kostelom
Privát pod kostelom

Privát pod kostelom sa nachádza v strede horskej obce Vernár, na ulici Na Kapustnice, približne 200 m od potravín a pohostinstva.

 

 


Privát u Milana
Privát u Milana

Privát u Milana sa nachádza v príjemnom horskom prostredí na konci ulice Na Kapustnice a ponúka ubytovanie a oddych pre všetkých.

 

 


Privát Adare


Privát Adare B&B


Privát Adare sa nachádza priamo v centre obce Vernár. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Je situovaný v podkroví rodinného domu.
 

 


Privát U Mindoka   Ubytovanie u Mindoka

Privat U Mindoka sa nachádza na úpätí rezervácie Vernárska tiesňava, skraja obce Vernár v národnom parku Slovenský raj.

 

 


Chalupa Alena Chalupa Alena

Chalupa Alena sa nachádza v malebnom prostredí horskej obce Vernár. Chalupa Alena sa nachádza v strede obce v Ulici Do Mlyna. Chalupa je zariadená v klasickom ľudovom štýle.

 

 


 


 

dnes je: 13.10.2019

meniny má: Koloman

podrobný kalendár

Lyžiarske stredisko
Vernár - Studničky

HOTEL STUDNIČKY***
Tešíme sa na Vás!
No signal, no stress :)

webygroup
ÚvodÚvodná stránka