Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

ÚVODNÁ STRÁNKA

Vitajte na oficiálnych stránkach obce Vernár

Vážení návštevníci,

    dovoľte nám, aby sme Vás privítali na oficiálnej webovej stránke obce Vernár. Naša obec, ležiaca v chránenom prírodnom prostredí, na rozhraní národných parkov Slovenský raj a Nízke Tatry, by Vám týmto chcela sprístupniť rôzne zaujímavé a dôležité informácie, o našej rázovitej horskej obci. Dúfame, že táto stránka zaujme nielen Vernarčanov a ich príbuzných, ale aj rodákov v cudzine, a v neposlednom rade, Vás návštevníkov.

     Na našej stránke nájdete základné údaje o našej obci, týkajúce sa prírodných pomerov, histórie, informácie o organizáciách, športe a ponúkaných službách, ale aj informácie súvisiace so samosprávnym riadením obce, aktuálne oznamy a zaujímavosti, ale hlavne užitočné informácie pre návštevníkov, súvisiace s ubytovaním, s turistickými možnosťami a rôzne zaujímavosti z okolia Vernára.

Tešíme sa na pripomienky a nápady občanov a navštevníkov, ktoré pomôžu zlepšiť kvalitu tejto stránky a v konečnom dôsledku pomôžu k skvalitneniu a rozvoju života v našej obci.

Prajeme Vám príjemné chvíle strávené pri prezeraní.

                                                                                                                           Obecný úrad Vernár


 

Letecký pohľad na obec Vernár


Letecký pohľad na obec Vernár
   Autor: Fotomapy


 

dnes je: 13.10.2019

meniny má: Koloman

podrobný kalendár

Lyžiarske stredisko
Vernár - Studničky

HOTEL STUDNIČKY***
Tešíme sa na Vás!
No signal, no stress :)

webygroup
ÚvodÚvodná stránka